Produkcija/Mokyklinės uniformos
  • Mes galime padėti sukurti uniformą atitinkančią Jūsų mokyklos įvaizdį
  • Drabužiai tinkamu laiku - mes suprantame, kad mokykloms reikia drabužių tinkamu laiku, tad siūlome greitą pagaminimo terminą.

    UAB "Garlita" siūlo trikotažines mokyklines uniformas: megztinius, žaketus, liemenes, bet kokio amžiaus moksleiviams nuo pradinių klasių iki abiturientų. Mes siūlome platų spalvų pasirinkimą, įvairų stilių, taip pat uniformas su išsiuvinėtu mokyklos herbu ar ženklu. Turime 30 metų patirtį mokyklinių uniformų gamyboje, galime aprūpinti aukštos kokybės, ilgalaikiu drabužiu. Mūsų gamintais mokykliniais megztiniais jau 10 metų rengiasi Didžiosios Britanijos mokyklų vaikai. Garlita yra lyderė mokyklinių uniformų gamyboje Europoje.

    Megztiniai pagaminti iš žemo pilingo verpalų, kurie yra ir patvarūs ir patogūs dėvėti. Dvigubos dygsniuotos siūlės ir elastinis lastikas gaminio apačioje bei rankogaliuose aprūpina papildomą ilgaamžiškumą ir garantuoja, kad drabužis išsaugos reikiamą formą po daugelio skalbimų. Galime gaminti megztinius iš įvairios žaliavos verpalų pagal kiekvienos mokyklos pageidavimus. Pateiktuose prieduose galesite pasirinkti modelį bei spalvą.

    Kokybės garantija. Mes žinome, kad tėvai laukia kokybiškų drabužių savo vaikams, tai bus tiksliai tas, ką mes gaminame ir galime pasiūlyti. Atsižvelgiant į tai, kad dauguma įmonių daro tiktai procentinį savo drabužių kokybės tikrinimą, UAB "Garlita" tikrinamas kiekvienas gaminys, kad kokybė atitiktų keliamus griežtus standartus. Tai daro mūsų įmonę garsią visoje Europoje.

    Mes siūlome platų spalvų pasirinkimą, stilių, taip pat uniformas su siuvinėtu mokyklos herbu ar ženklu, kurį išsiuvinėsime pagal Jūsų nurodymus.

Katalogai 2011