Apie MusUAB "GARLITA" tai privati įmonė įkurta 1970 metais. Mūsų pagrindinė veikla - viršutinio ir apatinio trikotažo gamyba (mezgimas, siuvimas). Trikotažo gamybos srityje turime 40 metų darbo patirtį. 

UAB "GARLITA" gamina moterišką, vyrišką, vaikišką viršutinį ir apatinį trikotažą, įvairius uniforminius megztinius, šalikus, kepures bei įvairius namų tektilės gaminius. Įmonė gamina megztinius armijai pagal NATO standartus. Šie megztiniai yra įtraukti į jungtinį NATO katalogą (NATO MASTER CROSS REFERENCE LIST), o įmonei suteiktas ir NATO komercinis kodas. Tai pat mezgame megztinius policijos ir muitinės pareigūnams.

Ūkio ministro 2007 m. gruodžio 7 d. įsakymu Nr.4-512, įmonė įtraukta į potencialių NATO konkursų dalyvių sarašą.

UAB "GARLITA" turi elektronines 5, 7, 10 ir 12 klasės STOLL mezgimo mašinas, kurios dirba nesustodamos 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.

Įmonėje yra 45 Stoll mezgimo mašinos. 13 iš jų yra naujos CMS - 530 HP (2012m.) Iki 2014m. planuojam pakeisti visas mezgimo mašinas naujomis.

Užsakovui pageidaujant įmonė gali pagaminti gaminius iš paties užsakovo pateiktos žaliavos. Mes galime megzti iš įvairios sudėties ir įvairių mišinių verpalų.

Gaminiai pakuojami pagal užsakovo nurodymus. Esant reikalui įmonė gali pasirūpinti transporto organizavimu ir sutvarkyti reikiamus muitinės dokumentus.

Bendradarbiaujame su Didžiosios Britanijos, Švedijos, Danijos, Norvegijos, Vokietijos, Prancūzijos kompanijomis.

Įmonė turi ISO 9001,  14001 ir EMAS standartus

UAB "GARLITA" kokybės ir aplinkos apsaugos politika bei tikslai

  • UAB „GARLITA“ vykdo apatinių ir viršutinių drabužių mezgimą ir siuvimą, pagrindiniai užsakovai - įvairios Lietuvos ir užsienio įmonės, todėl „GARLITA“ siekia būti patikimu klientų partneriu, tenkinti jų teisėtus poreikius, kreipti dėmesį į pareikštą kritiką, šalinti neatitiktis bei rengti priemones, kurios neleidžia kartotis problemoms.
  • „GARLITA“ siekia, kad visi įmonės veiklos procesai būtų efektyviai valdomi.
  • „GARLITA“ nustato savo kokybės ir aplinkosaugos tikslus remdamasi tuo, kaip vartotojai įvertina mūsų gaminių kokybę.
  • „GARLITA“ siekia atsižvelgti į visus naujausius reikalavimus gaminių kokybei ir aplinkosaugai, todėl periodiškai peržiūri šią kokybės ir aplinkosaugos politiką, kad ji atitiktų mūsų klientų poreikius ir sutaptų su įmonės ketinimais.
  • „GARLITA“ įsikūrusi Pagirių km, Garliavos apl.sen., Kauno raj, šalia gyvenamųjų namų, netoli mokyklos, todėl, suprasdama suinteresuotų šalių poreikius, įsipareigoja nenaudoti savo veikloje pavojingų, žalingų aplinkai ir žmonių sveikatai medžiagų tokiais kiekiais, kurie galėtų sukelti pavojų aplinkiniams gyventojams, šalia esančioms įstaigoms ir gamtai.
  • „GARLITA“ įsipareigoja mažinti dėl savo veiklos kylančią ar galinčią kilti aplinkos taršą ir užtikrina, kad imasi veiksmų šios taršos numatymui, ir jos sumažinimui, nuolat gerinti aplinkosauginį veiksmingumą.
  • „GARLITA“ įsipareigoja vykdyti nuolatinį aplinkos apsaugos ir kokybės vadybos sistemos gerinimą ir didinti vadybos sistemos veiksmingumą.
  • „GARLITA“ įsipareigoja laikytis visų teisinių ir kitų reikalavimų, aplinkos apsaugos įstatymų, reglamentų, taip pat ir visų įstatymų, reglamentuojančių visas mūsų įmonės veiklos sritis, įsipareigoja užtikrinti teisinių reikalvimų laikymąsi.
  • „GARLITA“ įsipareigoja mažinti savo veikloje atsirandančių atliekų kiekį, rūšiuoti ir valdyti atliekas, laikytis taršos prevencijos principų, taupyti energiją.

Įsipareigodama laikytis visų čia paskelbtų siekių, UAB „GARLITA“ viešai skelbia šią kokybės ir aplinkosaugos politiką.

. 

Katalogai 2011